Azok az izgalmas bevetések

Kép

Moderátorok: VO101_Sheriff, VO101_Tom

Válasz küldése
VO101_Menyus
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2007.10.23. 20:15

http://war.by-airforce.com/rep/rep_05671.html
A kis hamis Rocha csávó azt hitte majd lelő leszállás közben! :D
Ehhelyett faroklövészből fejbelőttem jól, aztán meg rágyújtottam a gépet.
"Hogy megőrizd a békét, készülj a háborúra." "Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport"
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

VO101_Menyus írta:http://war.by-airforce.com/rep/rep_05671.html
A kis hamis Rocha csávó azt hitte majd lelő leszállás közben! :D
Ehhelyett faroklövészből fejbelőttem jól, aztán meg rágyújtottam a gépet.
:mrgreen:
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

Lehet, hogy a Coyote is ebben sántikált, amikor utánunk jött. Bár nem tudom mire számított, amikor 2 messzer közrefogja a Ju 88-ast. A lövész bemozdul, Sanyo papa hátraharcot csinál és addig szögeli az oroszt, amíg szét nem hullik. :D
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_Menyus
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2007.10.23. 20:15

Airforce War Report Number: 06161 - Mis: badc_06566
A mostanában szokásos bombázó bevetéseink egyikén emelkedgettünk Moszkva közelében. Közben beszélgettünk a fedélzeten, meg hallgattuk a rádiózást. A srácok mondták, hogy hoztak egy kis meglepetést a hazaútra. A fronton túl, nem is olyan messze a sűrűjében hadakoztak a Pumák a vörös légierő gépeivel. Ők fedezték a mi rajunkat. A felderítés szerint ellenséges csapatösszevonást van folyamatban Maloyaroslavetsnél, a parancs szerint megelőző csapást kell mérni. Közben dolgoztak a német bajtársaink is, ők Uvarovkát bombázták volna, de sajnos az összes bombázójukat lelőtték. Egy csendesebb percben megbeszéltük Popeye őrnaggyal, hogy akkor inkább ők lövik az menetoszlopokat, mi meg megcsináljuk a németek munkáját. Én délről rárepültem a célpontokra, sikerült is betalálni, pedig a bombázótisztem a földön hagyta a térképét amin a terület domborzata, és magasságadatai voltak. Közben kapáltak a Pumák is Malónál, jól megritkították a vörös hadsereg gépjármű-állományat.
Ekkor kiabált HWick hogy találatot kapott, alig lát ki a gépéből, és a motor fordulata is leesett. Még sikerült elvánszorogni a gépével a front közelébe, de sajnos a közelben több ellenséges reptér is volt, meg folyók, és elég nagy csaták folynak a frontvonal déli szakaszán, nem lett volna esélye hazajutni. Eljött az én időm! Már annyit olvastam a Magyar Szárnyakban a leglehetetlenebb helyzetekből való kimentésről. Különösen Popeye őrnagy jeleskedett ezen a téren, de ő most már nem volt levegőben.
HWick rádión elmagyarázta nekem hol is szállt le, mondta hogy majd jelez a gépében lévő jelzőpisztollyal, ha meglát minket a közelben. Akkor megszakadt a kapcsolat közöttünk, mert nekilátott a rádió kiszerelésének míg odaérünk. A többiek közben nekiláttak hogy helyet csináljanak a főhadnagynak. A hátsó lőszerrakaszt leszerelték, hogy majd a földön áttehessük a bombatérbe. Röhögés hallottam a belső rádióban, de be voltam szíjazva, és nem tudtam hátrafordulni, mi olyan mulatságos.
Már elhagytuk a frontvonalat mikor a lövészem kiabálni kezdett, hogy lát valamit 9órában. Szerencsére nem egy orosz gépet pillantott meg, hanem HWick jelzőrakátáját.
Rá is fordultam, pont egy hegygerincen futó út mellé sikerült letennie a gépét, ahogy áthúztunk felette láttam hogy integet, kezében a revivel, hóna akatt meg a rádió volt. Ezeket a dolgokat mindig meg kellett semmisíteni, vagy ki kellett szerelni nehogy az oroszok kezére kerüljenek. A terep egyenes volt, nem volt gond a leszállás, szépen elgurultam a gépig, közben a srácok már nyitották a gondola ajtaját és hajtogatták ki a létrát, a bombázótiszt meg nyitotta a bombateret, hogy áttehessük a lőszert.
Hamár ekkora csomagtartónk volt HWick is oda tette a megmentett dolgokat. Az orrgéppiskából még leadtunk egy pár sorozatot a magáramaradt Messzerre míg lángolni nem kezdett, és nekilódultunk, mert a közelben lévő városban már szólt a sziréna, valószínűleg kiküldenek erre egy teherautóra való ivánt hogy megnézzék mit garázdálkodunk mi erre. Az úr egy lejtőbe ment át egy kilóméter múlva, de addigra rég fölszállunk ezért is mertem olyan sokáig kiengedni. Már zötykölődött mindenki, mikor szemben előbukkant egy teherautó. HWick volt a legközelebb az orrgéppuskáboz, így megragadta a lehetőséget és az MG 81 markolatát és addig lőtte a teherautót míg el nem repültünk felette. Az alsó duplacsövű MG-ben is hagytak annyit a srácok hogy addig lőhessék a kocsit, míg lőtávolon kívül kerülünk. De ez nekik nem volt elég, rájuk is gyújtották a GAZ-t. A muszkák nem győztek szaladni! Hazafeleúton beereszkedtem egy folyómederbe és afölött tartottunk haza. Ekkor ismerős szisszenést hallottam, oldalra néztem és a srácok söröket bontogattak. Hát - mondom - szépen vagyunk! Azért ugye nekem is jut? Nem jutott, mert csak annyit hoztak amennyien általában vagyunk, de most a potyautas kapott, de hogy ne szomorkodjak, a kezembe nyomta az órát amit a Messzeréből szedett ki. Fuvardíj fejében jó lesz - mondtam.
A sört meg jócskán bepótoltuk este, mert meghívást kaptunk a Pumaszállásra, ahol azt is megbeszéltük, hogy igaz hogy a filmeket a vadászokról készítik, és a történelmet a bombázók írják, de egymás nélkül nem tartanánk ott ahol tartunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VO101_Menyus 2007.12.10. 11:51-kor.
"Hogy megőrizd a békét, készülj a háborúra." "Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport"
VO101_Sanyo
Site Admin
Hozzászólások: 4150
Csatlakozott: 2007.10.23. 14:42

Ez jó volt Menyus! ;)
"In thrust we trust!"
Kép
VO101_HWick
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.10.24. 23:02

Tegnap bevetes, osszejott eegy jo kis vegyes kotelek.
VO101-bol Nate, Sheriff es en repultunk.

Bombazokiseres Uvarovka fole. Ju88 csapattal erkeztunk be egyszerre. Ratak azonnal elokerultek es orult modon tamadtak a butorszallitoinkat. Mi kozejuk, elso racsapasom tul gyors lett. pedal ki jobbra koppig, bal sullyedo spiral, seb elkopik 600 kore es elem is kerul egy rata felhuzasban. Rovid sorozat az F2es osszes csovebol es mar suru fekete fustot is huz. Leborit, en felhuzok. Kozben mindenkinek teli a keze, nagy a kaosz. Egy rata leszed egy bombazot, egy masik pedig belerohan a celjaba. 2 Junkers is felrobban. 2 perc alatt vege az egesz koteleknek, de a ratakbol mar csak egy van aki meg harcol, amit minden oldalrol tamadunk. A Ratam, kozben latom hogy alacsonyan eg es mar le is esik. Kozben az utolso oroszt leszoritjuk es bemenekul a repteruk fole. Nem kovetjuk. Irany haza. A radio teli szitkokkal, a legvedelem teljes erovel rakezdett. Egyszer csak csattanas es porog a gep. A bal szarny leszakadt, ugrok. Nem messze a varostol, de mar a legvedelem hataskoren epp hogy kivul erek foldet. Megadom a helyzetem es Tarsaim mar jonnek is ertem:)

Eloszor Nate tori ossze magat, :o :shock: majd kicsit kesobb Sheriff vagja oda :D :lol: :roll:

Szerencsere Puffyn is arra jar a Heinkeljevel es 3 leszallassal igyekszik megmenteni mindannyiunkat. Sajna mivel en voltam a legmesszibb, en mentem a Gulagra, de legalabb a leszallobajnokokat kihalaszta
:D

Azert jo kis kuldi volt. Koszonet nektek a probalozasert es Puffyn-nak a sikeres leszallasokert. :lol:

Ma esti feladat, este gyakoroljuk az utra leszallast messzerrel!! :mrgreen:
VO101_HWick
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.10.24. 23:02

Menyus, gratula, 3Giap_Fedya biztos reszeg mar 2 napja hogy felejtse a banatat :D :D :lol: 8-) :lol:
Avatar
VO101_Sheriff
Hozzászólások: 1218
Csatlakozott: 2007.10.23. 22:06

Néminemű pontosítás:

Heinkelek voltak nem Junkersek (ma esti feladat: tanulmányozni a Junkers és Heinkel sziluettrajzokat :D )

Nate végül nem kapott rescuet, szal sikerült átlógnia a fronton.

A ma esti leszállásgyakorlásból nem sok lesz, hacsak nem az asztal alá szállunk le :mrgreen:


Kérdés: Ha egy pilcsi mellé leszállsz megmenteni utána vissza kell menni reptérre leszállni, vagy elég felszállni, menni egy kört és újra leszállni a második pilcsiért?
A barátok jönnek mennek, az ellenségek meg csak gyűlnek...
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_Sheriff írta:Kérdés: Ha egy pilcsi mellé leszállsz megmenteni utána vissza kell menni reptérre leszállni, vagy elég felszállni, menni egy kört és újra leszállni a második pilcsiért?
Én úgy tudom haza kell menni...
Kép
VO101_HWick
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.10.24. 23:02

Tom, gyere repulni idonkent, jo lenne gepparozni kicsit aztan meg AW-n tesztelni a tudomanyt:)
VO101_Popeye
Hozzászólások: 856
Csatlakozott: 2007.10.24. 14:41

VO101_Tom írta:
VO101_Sheriff írta:Kérdés: Ha egy pilcsi mellé leszállsz megmenteni utána vissza kell menni reptérre leszállni, vagy elég felszállni, menni egy kört és újra leszállni a második pilcsiért?
Én úgy tudom haza kell menni...
Haza kell menni.
Avatar
VO101_Tom
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2007.10.24. 09:03

VO101_HWick írta:Tom, gyere repulni idonkent, jo lenne gepparozni kicsit aztan meg AW-n tesztelni a tudomanyt:)
Az a baj, hogy múlt héten délutános, ezen a héten éjszakás voltam, jövő héten délutános leszek. Megint 14:00-22:00 -ig meló. Jövő hét után érek csak rá (illetve hétvégén is, ahogy ma is vagyok).
Kép
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

Menyus a 8000 méteren harcolós VEF track tetszett?
:shock:
:mrgreen:
VO101_Menyus
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2007.10.23. 20:15

Az azért beszarás volt!
Kiba régen láttam ilyet!
"Hogy megőrizd a békét, készülj a háborúra." "Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport"
Avatar
VO101_NateDog
Hozzászólások: 2244
Csatlakozott: 2007.10.24. 18:12
Tartózkodási hely: Dorog
Kapcsolat:

VO101_Menyus írta:Az azért beszarás volt!
Kiba régen láttam ilyet!
feltöltöm 8-)
Válasz küldése